Panda Club Serbia
22 јул, 2018, 11:11:42 *
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Vesti:

Početna   Pomoć Prijavljivanje Registracija  
Stranice: [1] 2 3 4
  Štampaj  
Autor Tema: Menjac za Pandu  (Pročitano 7571 puta)
AcaDorcol
Ultimativni poznavalac Mečeta
Van mreže Van mreže

« poslato: 06 април, 2009, 16:40:11 »

Danas me na mob kontaktirao covek - Misa (ako sa zapamtio, ime) (neko s foruma mu je dao moj broj) - sa pitanjem gde da nadje menjac za Pandu 2002. U delti su mu rekli da moze, ali cena je oko 2000 vupijupija heat
Majstor je coveku rekao da mu je otisao diferencijal i zupcanici-trkaci?????
Ajde ako neko ima informaciju, gde se moze naci menjac za Pandu 2002, ili Rele ako imas kontakt od onog coveka sto donosi delove po narudzbi - iz Italije, da damo kontakt Misi.

Inace uputio sam coveka da se registruje ovde na forumu....

Hvala unapred.......... preved
Sačuvana

Plin je za kuvanje, dizel je za oranje, a benzin je za voznju.
kuntalo
dr. Pandistike
Van mreže Van mreže

« Odgovor #1 poslato: 06 април, 2009, 17:09:21 »

...sa pitanjem gde da nadje menjac za Pandu 2002. U delti su mu rekli da moze, ali cena je oko 2000 vupijupija heat

Ne volim da se javljam u ovakvim temama ako ne mogu da pomognem, ali moram reći:

angry2  skull   triniti angry2 comando skull angry2 tommy diablo
Sačuvana
gibanitza
Administrator
Van mreže Van mreže

Panda Gvido

« Odgovor #2 poslato: 06 април, 2009, 17:16:50 »

Uh, a zar nema kod nas neko ko radi te menjače? Više se čoveku isplati da kupi novosadsku za 1600€ i ima donora za narednih 10 godina...

Sa druge strane, čitao sam na onom britanskom forumu da uglavljuju i menjač od Punta kada rade konverzije sa motorima sa 16V... Možda i tu tom smeru može da se nađe neko rešenje...

http://www.yugofanclub.com/forum/viewtopic.php?f=3&t=7716
« Poslednja izmena: 06 април, 2009, 17:24:06 gibanitza » Sačuvana

Svako "Zašto" ima svoje " `bem li ga"!
gibanitza
Administrator
Van mreže Van mreže

Panda Gvido

« Odgovor #3 poslato: 06 април, 2009, 17:45:42 »

I još jedna stvar... Znam da je moj "tast" radio remont servo pumpe za volan na Vectri kod nekog naučnika u Nemenikućama... Navodno ljudi iz cele Srbije dolaze kod njega i čovek je kao vrhunski majstor za to a radi i menjače...

Ako treba broj mogu da ga dostavim...
Sačuvana

Svako "Zašto" ima svoje " `bem li ga"!
inspkluzo
Iskusni Pandista
Van mreže Van mreže

« Odgovor #4 poslato: 07 април, 2009, 08:10:30 »

Menjače radi i popravlja doktor u Dobanovcima 0653887766, a ima u Zemunu Goran koji radi samo menjače 0642610665, a polovan menjač se garantovano može naći u Šapcu.
Sačuvana
zlobba
Pandista početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #5 poslato: 07 април, 2009, 14:07:08 »

FIAT Panda 1.1 (2001), delovi menjača sa kućištem. 011/283-5407 
Sačuvana
yungalunga
dr. Pandistike
Van mreže Van mreže

dziponja riponja

« Odgovor #6 poslato: 30 април, 2009, 12:49:35 »

Ako nekom treba prodaje se motor i menjac za pandojla 1.0 , mislim da je za smesne parice.
Sačuvana
zvonet
Iskusni Pandista
Van mreže Van mreže

Panda pod snijegom

« Odgovor #7 poslato: 30 април, 2009, 22:56:30 »

ljudi imam doktora za mjenjace, prije 10-ak dana je sredio liku totalno sjeban mjenjac na Pandi... pa ko moze da potegne nekih 300 kilometara... Vareš, 50 km od sarajeva... Zna karabaja gdje je vareš...
http://www.viamichelin.com/viamichelin/int/dyn/controller/Itineraires?strStartCityCountry=1025346&strStartAddress=&strStartMerged=belgrade&strDestCityCountry=1025343&strDestAddress=&strDestMerged=vares&options=1&ie=utf-8
Nisam siguran za cijenu ali covjek radi dobro, nije preskup, i odrzava uglavnom novija auta, prati literaturu...
Sačuvana
veljasef
Pandista početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #8 poslato: 07 фебруар, 2012, 21:12:39 »

Posle svih onih muka sa przenjem motora,velikog servisa i svega ostalog,danas mi je zakucao menjac!! sad se pitam da li da mu jbm ke*u do kraja ili da ga popravivljam?!!

popizdeo sam!!! posle datih oko 250e sad jos 200-250 jer mi je valjda neka medju serija kola,to god tj.

jer ima neko  neku ideju gde to ima jeftinije,polovno,novo?!?? pomagajte pls?? poz
Sačuvana
Dušan
Pandista početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #9 poslato: 07 фебруар, 2012, 22:17:07 »

Kako je zakucao menjac? Sta mu se desilo?
Ima covek u Sapcu, samo Pande i Seicenta rastura, pokusacu da nadjem broj telefona pa cu proslediti da se respitas koliko je drugi polovan menjac.
Sačuvana
Joe
Van mreže Van mreže

« Odgovor #10 poslato: 08 фебруар, 2012, 09:04:18 »

Meni bi trebao telefon od tog čoveka iz Šapca !

« Poslednja izmena: 19 фебруар, 2012, 13:23:58 Joe » Sačuvana

Svaki električni uredjaj u automobilu radi na dim, kad taj dim izadje iz njega uredjaj više ne radi !
d.e.x.
Van mreže Van mreže

« Odgovor #11 poslato: 08 фебруар, 2012, 10:06:14 »

Veljo druze,odguraj ti auto u dvoriste najblize crkve pa nek prenoci tamo. Ne pamtim da su zajahali gremlini neki auto kao taj tvoj...
Sačuvana
veljasef
Pandista početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #12 poslato: 08 фебруар, 2012, 12:03:16 »

da,to ili da zovem Popa da ga "ocisti".... ma idi brate mili,a pre par dana poceo da kucka desni kineticki zglob,taman sam hteo ovih dana to da sredim,da mu nabudzim felnice,kad eto ti menjac! i sve se odlaze...nzm vise sta da radim.... za 4 kmeseca sam presao 6000  od kako sam ga kupio,a vec uradjen motor,veliki servis,sad menjac...i sad idu reg,prenos i atest...bice oko 2000e sve za mesec-dva...popizdeo sam!!! drago mi je da vas vasi mecici sluze dobro,da nemate ozb problewme ko ja sa njim i to za kratko0 vreme,a mom medi je juce sekund falio da gori!!  mnogo sam se pokajao sto sam ga uzeo,e sad,to je moj problem,dal ja bas toliko nemam srece ili je on bio bas los,nzm,ali za eto mesec-dvam,bice 2000e za jedno govno koje mi je zivce pokidalo,a gde je tu nerviranje,cimanje,zvanje,nosenje,smrzavanje,vukljanje itd.... jos,da nije bilo vas za neke stvari da pomognete,ja nzm sta bih radio,vrvt bih vec bio u Lazi!! Voleo bih da sam imao bar malo vise srece sa njim a ovako...sad cu dati celu platu za menjac,moram da pozajmim za korpu,lamelu,ddruk lager,ruke majstoru...karte za prevoz tih dana,i onda pozajmnjivanje do sl plate...i posle me neko pita sto kukam!!
Sačuvana
Jacan89
Pandista početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #13 poslato: 05 август, 2012, 13:26:06 »

Imam seat marbelu, evo vec dve godine kako pezivljavamo i mogu reci da je prilicno zilav auto sobyirom na to da je 89 godiste kao i ja  laugh ali naisli nam crni dani menjac je na korak da vrisne, melje kao krunjac kukuruza..majstor kaze da nadjem polovni jer steta da bacim dobar motor i pristojno sacuvanu karoseriju..da li znate gde mogu da nabavim menjac za motor 900cc "89" godiste, ili ako pase sa nekog drugog auta.. Hvala ljudi smile
Sačuvana
Cika Sima
dr. Pandistike
Van mreže Van mreže

« Odgovor #14 poslato: 05 август, 2012, 13:59:24 »

Kako je zakucao menjac? Sta mu se desilo?
Ima covek u Sapcu, samo Pande i Seicenta rastura, pokusacu da nadjem broj telefona pa cu proslediti da se respitas koliko je drugi polovan menjac.

Sta bi sa tim brojem telefona?
Sačuvana

Kad pametniji popuste, budale zavladaju.
Stranice: [1] 2 3 4
  Štampaj  

Prebaci se na: