Panda Club Serbia
15 новембар, 2018, 14:25:57 *
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Vesti:

Početna   Pomoć Prijavljivanje Registracija  
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6
  Štampaj  
Autor Tema: Face lifting Pande  (Pročitano 4961 puta)
Joe
Ultimativni poznavalac Mečeta
Van mreže Van mreže

« Odgovor #60 poslato: 06 април, 2015, 13:20:27 »

Panda je kao ''bonbon'', svaka čast Mileta !    fan  dance1
Sačuvana

Svaki električni uredjaj u automobilu radi na dim, kad taj dim izadje iz njega uredjaj više ne radi !
IFA
Van mreže Van mreže

« Odgovor #61 poslato: 06 април, 2015, 14:40:58 »

Mileta,Pandica je lutkica.
Joe,pero Ti se pozlatilo
Sačuvana
miletakg
dr. Pandistike
Van mreže Van mreže

« Odgovor #62 poslato: 06 април, 2015, 20:10:36 »

Hvala ljudi, hvala. Koštalo je dosta, ali ne žalim. Probao sam je u subotu (04.04.) na auto putu. Milina, ide 120 a ništa da lupne, škripne, k'o da idem peške. Malo mi samo zvuk drugačiji zbog auspuha. Stavio sam od Punta ( Zastava 10 ). 'ebi ga, uleteo na poklon, a poklonu se u zube ne gleda.  jester
Sačuvana
Joe
Van mreže Van mreže

« Odgovor #63 poslato: 07 април, 2015, 08:32:00 »

Mileta moj, sređivanje pande je verovatno dosta koštalo, ali si sada duže vreme miran. Veliko je zadovoljstvo kada na autu sve funkcioniše, a uz to još i jako lepo izgleda. Posebno prija pomisao na bezbrižno i ugodno putovanje na odmor. Nadam se da ćeš mu ove godine produvati dizne do Nei Poria, hehehe. 
           whistle
Sačuvana

Svaki električni uredjaj u automobilu radi na dim, kad taj dim izadje iz njega uredjaj više ne radi !
miletakg
dr. Pandistike
Van mreže Van mreže

« Odgovor #64 poslato: 07 април, 2015, 11:34:37 »

Ako Bog da odo ja u Septembru dole. Moram da ga provozam niz one serpentine niz Olimp, Put duži 100km, ali zadovoljstvo nema cene.
Sačuvana
Joe
Van mreže Van mreže

« Odgovor #65 poslato: 10 април, 2015, 12:27:48 »

Mileta, ako Ti nije teško, objasni tu varijantu puta preko Olimpa.   drinks
Sačuvana

miletakg
dr. Pandistike
Van mreže Van mreže

« Odgovor #66 poslato: 10 април, 2015, 16:23:27 »

Ma kak'i teško, Joe. Sa auto puta skreneš kroz Katerini i pratiš putokaz za Livadi, Dolichi, Kallithea Elassonos i Elassonu. Već posle 50-ak km si na 1000 mnv. Penješ se savernom stranom, obilaziš sa zapadne. Kod pomenute Kalithee skreneš levo prema Olimpiadi, pa ide Kriovrisi. Tu nadmorska visina preko 1000m. To je već južna strana Olimpa. Ideš prema Karii, negde 7-8 km iza nje nastaviš pravo levo ( desno je Kalipefki ). Odatle se penješ polako sa 800 mnv do 1000 mnv i tu su blage krivinice. Kad se ispenješ na tih hiljadu metara kreće spuštanje i narodno veselje. Sve vreme se vozi kroz borove šume, pa red kamenjara, pa opet šuma. Odatle vidiš more. Cepaš nizbrdo prema Leptokariji i dosta naglo ide spuštanje. Put je sav u serpentinama i neverovatno zanimljiv ( barem meni ).
Sačuvana
miletakg
dr. Pandistike
Van mreže Van mreže

« Odgovor #67 poslato: 10 април, 2015, 17:24:30 »

Zaboravih da kažem da je tako put duži 100-ak km. Neko će se verovatno zapitati šta ovaj ludak rka po serpentinama a ide na odmor. Ja volim takve puteve i to mi je zaostavština od vožnje motora. A da ne pričam kakav je pogled odozgore...
Sačuvana
miletakg
dr. Pandistike
Van mreže Van mreže

« Odgovor #68 poslato: 10 април, 2015, 17:27:18 »

Eto, sad sam se rastužio... Eh, motor... suicide
Sačuvana
IFA
Van mreže Van mreže

« Odgovor #69 poslato: 13 април, 2015, 10:20:15 »

Zaboravih da kažem da je tako put duži 100-ak km. Neko će se verovatno zapitati šta ovaj ludak rka po serpentinama a ide na odmor. Ja volim takve puteve i to mi je zaostavština od vožnje motora. A da ne pričam kakav je pogled odozgore...
Ma šta je 100km spram užitka u razlici kad Ti voziš auto a ne obratno.
Ove godine još nemam ni naznaku finansijske konstrukcije za Grčku,pa mi Tvoj opis udara čežnju ko vojniku devojčino pismo.

Al da smo živi i zdravi........
Sačuvana
miletakg
dr. Pandistike
Van mreže Van mreže

« Odgovor #70 poslato: 13 април, 2015, 17:37:48 »

Tako je Ifo, Bože zdravlja...  drinks
Sačuvana
Joe
Van mreže Van mreže

« Odgovor #71 poslato: 14 април, 2015, 08:01:51 »

@miletakg

Užitak nema cenu, svaka čast. Ako sam dobro video na mapi, trebalo bi da je ''magnetno polje'', o kome sam pisao, upravo na tom putu tj. pri kraju puta, par kilometara pre Leptokarije. Ako budeš putovao tim putem, obavezno stani na kratko i proveri kako sve finkcioniše, hehehe. Jasno je sve obeleženo, na asfaltu piše ''magnet''.

drinks
Sačuvana

miletakg
dr. Pandistike
Van mreže Van mreže

« Odgovor #72 poslato: 17 март, 2016, 13:16:47 »

Eksperiment. 14-ica.
Sačuvana
miletakg
dr. Pandistike
Van mreže Van mreže

« Odgovor #73 poslato: 17 март, 2016, 13:39:06 »

'bem ti tablet!
Sačuvana
d.e.x.
Van mreže Van mreže

« Odgovor #74 poslato: 18 март, 2016, 20:18:37 »

jel moze to na pandu? ja imam u ponudi neke 14 od punta ali sam mislio da ne pasuje.
Sačuvana
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6
  Štampaj  

Prebaci se na: