Panda Club Serbia
15 новембар, 2018, 14:26:08 *
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Vesti:

Početna   Pomoć Prijavljivanje Registracija  
Stranice: [1]
  Štampaj  
Autor Tema: Panda "ubila" Passata i budžet  (Pročitano 615 puta)
mirorab
Ultimativni poznavalac Mečeta
Van mreže Van mreže

under wandrin' star

« poslato: 24 децембар, 2014, 11:31:01 »

Prijatelji...

SUpruga je prilikom kretanja na posao imala udes, nije bilo povređenih.
Panda je oštećena: usukan prednji kraj, razbijen desni far, desni blatobran/krilo, branik, leva vrata, levi blatobran/krilo i zadnja štopaljaka.
Pasata su odvezli na nosilima, panda se odvukla do majstora!

Odvukao je do Bobana, kaže treba da se vadi motor i da se limarija "ispravlja na šablon" tj da se dovede u stanje koje odgovara ispravnom, zameni se far, branik i desni blatobran; leva vrata i to prefarba. Da bi se odradili limarski radovi treba da se vadi motor i ostalo što smeta iz unutrašnjosti...

Predviđena cena... 60% vrednosti (ispravne) pande 2003 na tržištu.

A ova nam je postala mala (porasla deca)...

nedoumice se roje, para niotkud...
« Poslednja izmena: 31 децембар, 2014, 12:45:14 mirorab » Sačuvana

Joe
Van mreže Van mreže

« Odgovor #1 poslato: 24 децембар, 2014, 14:57:12 »

U takvim situacijama je teško biti pametan, skupa popravka, a prodavati u delovima je dugotrajan posao za nas amatere u tom biznisu. Bilo bi dobro prodati za tu cenu od 40%, ali u jednom cugu, pa skupiti kintu za novu (polovnu) pandu ili multiplu.

Sačuvana

Svaki električni uredjaj u automobilu radi na dim, kad taj dim izadje iz njega uredjaj više ne radi !
d.e.x.
Van mreže Van mreže

« Odgovor #2 poslato: 24 децембар, 2014, 21:37:24 »

prodas je za 40% , od osiguranja naplatis totalnu stetu i nadas se da si blizu 100 %.  this
Sačuvana
pandula
dr. Pandistike
Van mreže Van mreže

...koji je to auto bolji od moskvicha...????

« Odgovor #3 poslato: 25 децембар, 2014, 00:19:37 »

...jesi li razmisljao o stilu...karavan verzija....do 3000 oira moze da se bira...
Sačuvana
mirorab
Van mreže Van mreže

under wandrin' star

« Odgovor #4 poslato: 25 децембар, 2014, 10:36:00 »

@dex: ne žalost osiguranje će pokriti troškove ostalih povređenih, gđa je vinovnik sudara
@pandula: тreba mi auto sa TRI sedišta nazad, kao kod muljtiple, ksare pikaso, scenica.. Fajtaju se klinci...

FIatom sam zadovoljan, muljtipla je toliko ružna (ona buljava) da je neodoljiva... Sećam se nekih iz iste klase... hm...  jester
Sačuvana

mc
Van mreže Van mreže

« Odgovor #5 poslato: 25 децембар, 2014, 18:05:30 »

Miro jel to ona Multipla što je zovu i Ivan Bosiljčić haha
Sačuvana
mirorab
Van mreže Van mreže

under wandrin' star

« Odgovor #6 poslato: 26 децембар, 2014, 08:55:12 »

haha haha bravo!
Ivan Bosiljčić...  fan

pa tako nekako, mada ih ima više u toj klasi, evo uzmimo naprimer moj slučaj
Sačuvana

mirorab
Van mreže Van mreže

under wandrin' star

« Odgovor #7 poslato: 31 децембар, 2014, 13:28:56 »

Svima želim da nemaju ovakve fotografije, da su nasmejani i zdravi,...

Nažalost, pandu ovakvu kakva je MORAM da prodam - budžet mi ne dozvoljava opravku.

Ako ima neko zainteresovan ili zna nekog zainteresovanog: 064/2131-460 Miro
Sačuvana

mirorab
Van mreže Van mreže

under wandrin' star

« Odgovor #8 poslato: 14 јануар, 2015, 12:34:23 »

Ode!!

A kaki je to auto bio!

Sećam se kad smo se nas petoro spakovali i otišli na MORE u Grčku, popeli se na najviši vrh i čuku na Tasosu i odvezli se na plažu gde ni peške nisu išli! Čak smo i pandu vodili na more!!
A onomad, kad smo otišli na kupanje na jezero u Bogojevu i ostali 4 dana da kampujemo a da ni preobuku nismo poneli, a kamoli žicu za roštilj... panda kao jedino bezbedno mesto i zaklon i nada i spas od miliona izgladnelih komaraca...
A tek onda kad smo (standardna ekipa, nas petoro) zapalili u Crnu Goru i uz pomoć starih karata i pitagorine teoreme ("hipotenuza je kraća od zbira kateta, idemo levo") opleli po bespućima Durmitora, overili Velje i Mrtvo Duboko i one pašnjake od čije lepote zastaje dah da bi posle kroz poplavu ravnu onoj od maja prošle godine jezdili kroz šumu u kojoj je put bio pa nestao, a nestali bi i mi da bi se kao utvare iz magle nismo odnekud nekim čudom pojavili u Nikšiću... To je bio jedini put kad se nas petoro vozilo u tišini, kroz dobovanje kiše... (Tad sam joj vezao brisač koji je otpao nekom roze vunicom koju sam našao u "valovu" i - držao je narednih 3 meseca!! Dobra vunica ili se panda nije bunila?!)
Ili onomad, onomad kad sam išao na prepeilice, strpali se nas četvorica, 4 puške, 2 kera, u povratku isto to + 20 prepelica... Mnogi je luksuzni terenac odustao od odlaska  u strnjiku ali mali gradski auto NE!

Nikada ništa nije tražila sem pomalo goriva, tu i tamo po koju kap ulja, imala klimu ToŠiba kada se otvore prozori (a ne bije nas promaja jer je Aca Dorčolac donirao difuzore za prozore - i dalje mu hvala!!) i grejanje prstića moje Drage kada je studen ujede dok grebucka led sa šoferke (5x5cm - nikada više!)...
Uvek je davala osećaj sigurnosti (i to opravdano!) da možemo da jezdimo svim mogućim i nemogućim putevima, vraćala osmeh kada je teško i povećavala osmeh kada je dobro... Znala je i ceo album od Zaz (na francuskom, kroz nos) jer je celo leto sa nama pevala (iako niko francuski ne zna!) i Reč Dve o Biznisu od ateista...
Kud će čoek više od auta??!

Iskreno, pustio sam suzu...   cray

https://www.youtube.com/watch?v=arE3OhjSORg
https://www.youtube.com/watch?v=UfVk6259K74
« Poslednja izmena: 14 јануар, 2015, 12:40:37 mirorab » Sačuvana

AcaDorcol
Van mreže Van mreže

« Odgovor #9 poslato: 14 јануар, 2015, 13:19:49 »

Skidaj difuzore, meni pukli!  mda
Sačuvana

Plin je za kuvanje, dizel je za oranje, a benzin je za voznju.
roberto_s
Van mreže Van mreže

« Odgovor #10 poslato: 14 јануар, 2015, 14:58:09 »

Miro, posle svega ovoga sto si napisao, ja imam samo jednu stvar da ti kazem. Zgrabi tih 500 ojrova sto si uzeo za mezimicu i trci kod Milana ( naseg dilera ....delova naravno).
Ima jednu metalik sivu, kao casa. Daj mu pare, otmi kljuceve, dogovori se za ostatak novca, a mi sa foruma pisemo peticiju da ti da 10% forumski popust. Sve drugo vise nema smisla. Vi svi iz vase hipi/punck komune ste definitivno zaljubljeni u tu kocku. To sto ti klinac vec gura preko 190 cm , resices uz pomoc Pandule koji je expert za ugradnju shibera na pande ali ne iznad vozaca nego iznad zadnjeg sedista.
Sačuvana
Stranice: [1]
  Štampaj  

Prebaci se na: