Panda Club Serbia
19 новембар, 2018, 02:48:16 *
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Vesti:

Početna   Pomoć Prijavljivanje Registracija  
Stranice: [1]
  Štampaj  
Autor Tema: Felne  (Pročitano 239 puta)
palvet
dr. Pandistike
Van mreže Van mreže

Punto 3 - 2011. g., 1242 cm3 44kW Dynamic AC 5P

« poslato: 24 јул, 2015, 08:19:50 »

Imam u ponudi alu felne koje su bile na Renault Clio. Nisam 100% siguran, pa ajd da pitam - da li ove felne "lezu " na Punto Classic ili ne ? (14")
Sačuvana

Veterinar hitna služba Voždovac
nitro
Moderator
Ultimativni poznavalac Mečeta
Van mreže Van mreže

Fiat Panda 1.1 MPI 2002god

« Odgovor #1 poslato: 24 јул, 2015, 12:31:55 »

Nisam siguran ali promer rupa je drugaciji, tj. na Fiatu je 4x98mm a na Cliu je 4x100, moglo bi da se uz pomoc kvalitetnih brezona "nabudzi" ali ne znam koliko je to pametno jerbo se ipak radi o tockovima... Bolje pojuri neke lepe felne sa 4x98mm i tvojim ET i ne misliti  good
 drinks
Sačuvana

Joe
Ultimativni poznavalac Mečeta
Van mreže Van mreže

« Odgovor #2 poslato: 24 јул, 2015, 13:10:47 »

Mislim da felne sa francuskih automobila NE odgovaraju za italijanska vozila. Ako si baš nameračio da kupiš alu felne, obavezno kupi 5 felni, jer su alu felne osetljive na udarce i lako se oštete, a ako uzmeš samo 4 kom, teško ćeš naći takvu istu felnu, ako jedna pukne. Faktički ćeš baciti 3 felne, jer će biti nemoguća misija naći na tržištu takvu istu. Veoma je važno da uzmeš i šrafove za alu felne i da odgovara ET za tvoj punto.
Pozdrav   drinks
Sačuvana

Svaki električni uredjaj u automobilu radi na dim, kad taj dim izadje iz njega uredjaj više ne radi !
Stranice: [1]
  Štampaj  

Prebaci se na: