Panda Club Serbia
20 октобар, 2017, 11:47:21 *
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Vesti:

Početna   Pomoć Prijavljivanje Registracija  
Stranice: [1]
  Štampaj  
Autor Tema: Panda Raid 2017 Madrid - Marrakech  (Pročitano 282 puta)
William
Pandista početnik
*
Van mreže Van mreže

« poslato: 20 септембар, 2016, 16:00:13 »

Ako ima neko zainteresovan da oformimo barem ekipu od TRI -PANDE kako bi ucestvovali na AMATERSKI RALLY / RAID od Madrida do Marrakecha. Javite mi se na  wsciardis@yahoo.com ili 063 239 330 Vili......   Podrazumevam da imate Pandu koju treba malo pripremiti za pustinju, i pored toga par hiljada evra.
Krece se iz Madrida 4 marta 2017, stize se u Marrakech 11 marta.... racunajte da cemo krenuti NPR od mene iz Novog Sada 1 marta (sreda je ) i necemo se vratiti pre 15 marta.  Ja u moju Pandu primam dobrog mehanicara i dobrog fotografa/snimatelja.....
Sačuvana
roberto_s
Ultimativni poznavalac Mečeta
Van mreže Van mreže

« Odgovor #1 poslato: 21 септембар, 2016, 11:14:22 »

Evo , ja idem sigurno, al pod uslovom da idu Aca, Ifa, Dex, i jos puno kolega koji su od pocetka na forumu, i naravno ako nas moderator Gibanica prizna da je panda bolji auto od bube i takodje nam se pridruzi.
Za kameru se ne sekiraj, tu je Joe, al on, da bi krenuo sa nama mora da prizna da je seicento losiji od Pande.
 jester jester jester jester
Sačuvana
IFA
Van mreže Van mreže

« Odgovor #2 poslato: 22 септембар, 2016, 06:25:10 »

Robi nono,nemoj tako oštro. Da je čovek sa "moja lađa"predložio istu turu sa Penta-Zodijak kombinacijom,nekoliko nas bi već kopalo gliste i rovce..... jester jester

Predlog je,kao i tura,jako privlačan.Druga je stvar što je većina nas Pandu izabrala kao "best buy"za te novce,a avanturističke snove nam probudi zvuk motora i ponekad teren težak za ostale aute.Da imam vremena i para koliko obaveza,a obaveza koliko para i slobodnog vremena,zaboravio bih i krsta i reumu i godine i šuljeve i alciku i...................... resent resent i prijavio se na ovu turu sretan kao da idem da osvojim CAMEL TROPHY sa crvenom pandom,a Tebe bih poveo  makar kotlić ložili kamiljom kakom.
Sačuvana
roberto_s
Van mreže Van mreže

« Odgovor #3 poslato: 22 септембар, 2016, 08:00:47 »

Ifo , kralju nad kraljevima..... fan fan fan fan
Sačuvana
d.e.x.
Van mreže Van mreže

« Odgovor #4 poslato: 23 септембар, 2016, 17:11:50 »

Ja bih da mi o ovoj temi razgovaramo u Boljevcima uz roštilj.
Sačuvana
roberto_s
Van mreže Van mreže

« Odgovor #5 poslato: 26 септембар, 2016, 12:20:45 »

Bio juce tamo, od 9 do 17 h, bolje trza kod mene u bunaru. angry2 angry2 angry2
A za rostilj, uvek za, samo se dogovorite.
Sačuvana
Stranice: [1]
  Štampaj  

Prebaci se na: