Panda Club Serbia
20 јануар, 2018, 22:09:37 *
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Vesti:

Početna   Pomoć Prijavljivanje Registracija  
Stranice: [1]
  Štampaj  
Autor Tema: Registracija - po novom zakonu  (Pročitano 221 puta)
gaborka
Pandista početnik
*
Van mreže Van mreže

« poslato: 04 април, 2017, 21:07:31 »

Pozdrav!
Da li je već neko registrovao svoju Pandu po ovom novo uvedenom zakonu o četiri pojasa -četiri sedišta?
Moja panda je od telekoma, prepravljena na putničko, atest odradjen na fakultetu u Novom Sadu i u saobraćajnoj stoji da je karavan za 5 osoba. Na zadnjem sedištu nemam ugrađene sigurnosne pojaseve. Šta će mi trebati od papira za registraciju i na koje probleme da računam?
Sačuvana
nitro
Moderator
Ultimativni poznavalac Mečeta
Van mreže Van mreže

Fiat Panda 1.1 MPI 2002god

« Odgovor #1 poslato: 05 април, 2017, 21:07:40 »

Zavisi kako je atestirana, mislim da ce trebati papir sa Masinskog fakulteta o atestu-kopija, da je svaki put prilazes kao dokaz da je istina to sto pise na saobracajnoj i ostali redni harac... Koja panda je u pitanju kocka ili ph2?
 drinks
Sačuvana

IFA
Van mreže Van mreže

« Odgovor #2 poslato: 06 април, 2017, 19:45:55 »

A kako se registruje Yugo ili stojadin?
Negde sam pročitao da se na vozila koja su prvi put u Srbiji registrovana pre 31.12.2012.te ne primenjuju te novotarije.
Znači,ako Te nešto zavlače,kažeš im da pogledaju datum prve registracije i zapretiš tržišnom inspekcijom.
Ili pozoveš AMS tehnički pregled pa pitaš.
Sačuvana
gaborka
Pandista početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #3 poslato: 12 април, 2017, 20:44:58 »

Kocka, sa crnom zadnjicom. Uz saobraćajnoj piše karavan sa 5 sedišta. I imam kopiju uverenja sa fakulteta. Nadam se da će im biti dovoljno, jer nemam više dana za zezanje... Hvala na odgovoru!
Sačuvana
nitro
Moderator
Van mreže Van mreže

Fiat Panda 1.1 MPI 2002god

« Odgovor #4 poslato: 13 април, 2017, 05:10:47 »

Karavan... kod mene pise putnicka, ali u produzetku Panda Van, sto mi govori da kad su je 2010 registrovali u SUPu nisu imali pojma sta to znaci, nego su prepisivali, sa uvoznih papira. Ovo za papir je bilo sa Dunav tehnickim pregledom, mozda na drugim mestima bude lakse, i onako je od SUPa do SUPa raylicita prica i razlicita pravila oko registracije kola, autonomaski  pardon
 drinks
Sačuvana

d.e.x.
Van mreže Van mreže

« Odgovor #5 poslato: 21 април, 2017, 17:05:39 »

danas sam registrovao pandu,bez problema.
na tehnickom su mi rekli da je super sto je panda 2002 god.
da je 2003 onda bih morao da saljem neki zahtev u Kragujevac (valjda su oni zastupnici za fiat pa se oni pitaju) da potvrde koliko panda ima mesta za sedenje. Onda oni odgovore da ima 4.
taj zahtev oni naplacuju 3000 dinara. e onda je jebada jer u saobracajnoj pise 5 mesta za sedenje pa se u tom slucaju menja saobracajna a to naravno kosta.
to su mi rekli na tehnickom, a zbog kolega sa 2003 pandama nadam se da to nije tako   drinks
nisu me ni pitali na tehnickom gde su mi pojasevi pozadi tako da je sve proslo ok!
Sačuvana
Maksa
Iskusni Pandista
Van mreže Van mreže

« Odgovor #6 poslato: 22 април, 2017, 19:59:18 »

To je od skoro nesto ja sam registrovo moju prosle god u decembru nisu me pitali nista,pise za 5toro a 2002god te papire od atesta nemam drugi sam vlasnik,tako da videcemo dali ce biti opet po dzepu.. stop suicide
Sačuvana
d.e.x.
Van mreže Van mreže

« Odgovor #7 poslato: 22 април, 2017, 22:03:11 »

2002god. Miran si.
Sa 2003 je problem.
Sačuvana
Maksa
Iskusni Pandista
Van mreže Van mreže

« Odgovor #8 poslato: 23 април, 2017, 10:39:22 »

To je lepa vesttt pozz.. good
Sačuvana
DREXY
Pandista početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #9 poslato: 21 децембар, 2017, 19:54:57 »

Moja panda je 2002 i odrali me na tehnickom i atestu. Moja je carinjena kao putnicka, ali na placu su smuvali nesto i nisu uopste radili atest. Potvrda od fiata 10500 din. Atest i potvrdaABS. SVE ZAJEDNO 200€. Plus registracija. Mesec dana pre toga crkao set kvacila na putu i nuzni majtor me odrao za 20000 ,milina. Da sam znao prodao bih je prosle godine. Sad mi je jos otisao i dihtung glave, drugi put ,sa diznama. Mogao sam jos jednu pandu da kupim ove godine.
Sačuvana
d.e.x.
Van mreže Van mreže

« Odgovor #10 poslato: 21 децембар, 2017, 22:41:23 »

Baš te poteralo,a?
Bedak.  skull
Valjda si sad miran pa ništa neće crkavati nekoliko godina.
Sačuvana
Stranice: [1]
  Štampaj  

Prebaci se na: