Panda Club Serbia
10 децембар, 2018, 19:34:56 *
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Vesti:

Početna   Pomoć Prijavljivanje Registracija  
Stranice: [1]
  Štampaj  
Autor Tema: Sat od Crome na Pandu  (Pročitano 170 puta)
stole_018
Pandista početnik
*
Van mreže Van mreže

« poslato: 27 јануар, 2018, 13:25:35 »

Pozdrav svima, uzeo sam sat od Crome Turbo da ga ugradim na moju Pandu zato sto "patim" od toga da imam sto vise cajgera tj najvise obrtomer (da vidim koliko vrti masina  Cool ).
Cromin sat ima dosta cajgera pa se sad pitam kako da ih povezem tj odakle da dovedem te parametre sto idu na cajgere. U pitanju je Panda 2002. godiste, fire motor 1.1 MPI
Ovako..
 Za brzinomer imam sajlu
Za merac kolicine benzina iskoristicu vec od pande
Za merac temperature rashladne tecnosti NE ZNAM odakle da dovedem tj da povezem
Za merac temperature ulja takodje NE ZNAM odakle da povezem i da li uopste ima (nadam se da ima posto ima ECU i dijagnostiku)
Za merac pritiska ulja NE ZNAM da li ima vec ili moram da postavim ono burence sa racvom kod automata za pritisak ulja pa odatle da dovedem pobudu
NAJVAZNIJE obrtomer, ne znam odakle da izvucem onaj impuls koji se povezuje da bi obrtomer radio posto vec imam + i - samo mi taj impuls fali.

Sačuvana
stole_018
Pandista početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #1 poslato: 27 јануар, 2018, 13:28:17 »

Ovako bi to trebalo da izgleda, bas se uklapa lepo.
Sačuvana
d.e.x.
Ultimativni poznavalac Mečeta
Van mreže Van mreže

« Odgovor #2 poslato: 28 јануар, 2018, 20:10:29 »

Ugrađivali su ljudi obrtaljke. Pročešljaj malo forum,ima toga brdo.
Nema više na forumu onih ljudi koji su pandu znali u sitna crevca pa ćeš morati da se služiš znanjem koje su već zapisali.
Sačuvana
nitro
Moderator
Van mreže Van mreže

Fiat Panda 1.1 MPI 2002god

« Odgovor #3 poslato: 28 јануар, 2018, 22:13:26 »

Pre jedno 7 godina sam nabavio istu, gledao, pokusaavao, suvise posla i cimanja, a nista se ne dobija, ni estetski nece biti dobro. Bolje dodati PILOTov obrtomer , termometar sa sondom i t racvom ,kod mene je od Ford fieste, kostala 300din, ampermetar... em ce lepse em prakticnije da bude  drinks
Sačuvana

stole_018
Pandista početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #4 poslato: 28 јануар, 2018, 22:29:29 »

Pre jedno 7 godina sam nabavio istu, gledao, pokusaavao, suvise posla i cimanja, a nista se ne dobija, ni estetski nece biti dobro. Bolje dodati PILOTov obrtomer , termometar sa sondom i t racvom ,kod mene je od Ford fieste, kostala 300din, ampermetar... em ce lepse em prakticnije da bude  drinks

Jel moze neka fotografija ? Da vidim kako izgleda
Sačuvana
nitro
Moderator
Van mreže Van mreže

Fiat Panda 1.1 MPI 2002god

« Odgovor #5 poslato: 31 јануар, 2018, 18:59:33 »

Nisam dobro napisao T racva je od neke matore Ford Fieste, a Pilotove merace temperature, ampermetar i ostale merace imas u Kit komercu, oko 3000din po komadu... drinks
Sačuvana

stole_018
Pandista početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #6 poslato: 03 фебруар, 2018, 18:29:36 »

Nisam dobro napisao T racva je od neke matore Ford Fieste, a Pilotove merace temperature, ampermetar i ostale merace imas u Kit komercu, oko 3000din po komadu... drinks

Ma dobro, nije problem za T racvu, znam kako izgledaju satici nego me interesuje kako izgledaju kada se ugrade u pandu ?
Sačuvana
Stranice: [1]
  Štampaj  

Prebaci se na: