Panda Club Serbia
19 август, 2018, 22:38:55 *
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Vesti:

Početna   Pomoć Prijavljivanje Registracija  
Stranice: 1 ... 5 6 [7]
  Štampaj  
Autor Tema: Hladnjak, para, dihtung i tako to  (Pročitano 12386 puta)
Joe
Ultimativni poznavalac Mečeta
Van mreže Van mreže

« Odgovor #90 poslato: 07 јул, 2015, 10:01:12 »

NOVI !   yes
Sačuvana

Svaki električni uredjaj u automobilu radi na dim, kad taj dim izadje iz njega uredjaj više ne radi !
pandula
dr. Pandistike
Van mreže Van mreže

...koji je to auto bolji od moskvicha...????

« Odgovor #91 poslato: 07 јул, 2015, 18:02:37 »

Novi....samo kupi metalni sraf za odzracivanje (ili nadji neki koji moze da se uvrne u hladnjak)...onaj plasticni sto dobijes uz nov hladnjak je sr#@e (kad se zagreje propisa na srafu).Zamenio sa hladnjak pre godinu i po i jos uvek radi kako treba.
Sačuvana
mc
Van mreže Van mreže

« Odgovor #92 poslato: 08 јул, 2015, 06:42:28 »

nov hladnjak danska fabrika nillsen ima predstavništvo u sava mali skuplji su od kineza možda 20e ali kvalitet opravdan.Imao sam prilike da kupim 2 jedan za pandu 1000spi I ovu od 1100mpi.Hladnjaci su slični razlika je samo u pomoćnoj posudi koja je u sklopu hladnjaka.Što se tiče kineza ko da su deca spajala al listiće I pertlovala lim imam utisak da bi noktom to rastavo, ali radi evo skoro 2 godine, kod kolege Roberta je ta panda još uvek je hladnjak ok čisto da znaš opciju da postoji I nešto drugo sem kineza
Sačuvana
nitro
Moderator
Van mreže Van mreže

Fiat Panda 1.1 MPI 2002god

« Odgovor #93 poslato: 08 јул, 2015, 08:31:48 »

MC, napisi ako mozes, gde je predstvanistvo ove danske firme za hladnjake da znamo kao opciju?
 drinks

Sačuvana

mc
Van mreže Van mreže

« Odgovor #94 poslato: 09 јул, 2015, 06:37:53 »

Bilo je na potezu iza autobuske prema gazeli uz vodu(Savu) ako nisu sjebali sve zbog bg na vodi.
Sačuvana
d.e.x.
Van mreže Van mreže

« Odgovor #95 poslato: 14 децембар, 2017, 18:14:11 »

Videh danas na semaforu da mi izlazi para iz haube, parkiram,vidim propišao hladnjak.
I na prošloj pandi je hladnjak prosvirao ali sam sipao neku tečnost koja je spasila budzet te kupim ponovo to sredstvo. Valjda će to pomoći,ako ne, novi hladnjak u najavi.
Sačuvana
d.e.x.
Van mreže Van mreže

« Odgovor #96 poslato: 07 април, 2018, 22:40:31 »

I samo da javim da su hladnjaci u prodavnici od 3200 do 4600.  cray
Sačuvana
nitro
Moderator
Van mreže Van mreže

« Odgovor #97 poslato: 09 април, 2018, 16:10:27 »

Ostavi neki kontakt i marke ako si pazario, utiske, posto su uglavnom kinezi u opticaju... this
 drinks
Sačuvana

d.e.x.
Van mreže Van mreže

« Odgovor #98 poslato: 09 април, 2018, 17:25:26 »

Kineza sam i stavio. 3200 u euro07 u D. Tucovića. Rekao mi je majstor da će trajati koliko i oni kršteni od 4500 te da kupim najjeftiniji. Kaže da je to sad sve isto.
Videćemo....
Sačuvana
sasamunze
Pandista početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #99 poslato: 05 август, 2018, 16:21:59 »

Zdravo svima
Vec dugo sam ovde prisutan ali samo kao citalac. I moram da Vas pohvalim dosta sam stvario ovde video i naucio. Ali na moju zalosot sad je  doslo vreme da se nesto i konkretno uradi na mojoj Pandici. Sitne popravke za ovih 9 godina sam sam otklanjao kolko sam znao (ulje, svecice, filteri, kočnice ...). Ali antifriz sam samo po malo dolivao i sad mi je izgleda od starosti antifriza i po onome sto sam ovde procitao negde na dihtungu procureo. Non stop mi je ostavjao po malu  fleku ispod auta, a pre neki dan sam dolio skoro litar tecnosti. Ventilator kad ga upalim ne prestaje da radi dok ga ne ugasim. Pa sam mislio da ga odvezem kod nekog ko se razume u Pande, pa ako imate za predlog za nekog OK majstora bio bih vam zahvalan. Voleo bi nekog po preporuci od vas iskusnih. Inace zivim u Zemunu cisto radi lakse orjentacije lokacije za majstora.
Unapred hvala
Sačuvana
nitro
Moderator
Van mreže Van mreže

« Odgovor #100 poslato: 06 август, 2018, 11:01:18 »

Pozdrav,
Ako ti nisu  mnogo daleko Dobanovci, kontaktiraj Zeljka: tel 065-388-77-66 , odrzavao nekolicini PAnde, doktorirao na istim, presao u red gurua za iste lol
A za prvo vreme isprati odakle izlazi voda, tj. odakle je bara, baci pogled na cep da li ima bele skrame i na sipku sa uljem do kog je nivoa i kakve je bolje i mirisa.
 drinks
Sačuvana

sasamunze
Pandista početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #101 poslato: 08 август, 2018, 22:04:00 »

Pozdrav,
Ako ti nisu  mnogo daleko Dobanovci, kontaktiraj Zeljka: tel 065-388-77-66 , odrzavao nekolicini PAnde, doktorirao na istim, presao u red gurua za iste lol
A za prvo vreme isprati odakle izlazi voda, tj. odakle je bara, baci pogled na cep da li ima bele skrame i na sipku sa uljem do kog je nivoa i kakve je bolje i mirisa.
 drinks

Hvala na preporuci
Mada mi bi bilo lakse neko iz Zemuna ali u svakom slucaju Veliko Hvala
ps. bolje malo malo pivo nego veliko hvala
Sačuvana
Stranice: 1 ... 5 6 [7]
  Štampaj  

Prebaci se na: