Panda Club Serbia
15 новембар, 2018, 14:22:02 *
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Vesti:

Početna   Pomoć Prijavljivanje Registracija  
Stranice: [1]
  Štampaj  
Autor Tema: zimske nezgode  (Pročitano 1996 puta)
yungalunga
dr. Pandistike
Van mreže Van mreže

dziponja riponja

« poslato: 23 фебруар, 2009, 14:46:08 »

Samo da konstatujem da mi je zime preko glave, ogreba me na parkingu cray, milu mu m...! >suicide  >suicide  >suicide
Ne moze covek da sacuva auto,pa to ti je.
Znam moze svakom da se desi , ali brate ako se to dogodi stavi ceduljicu ili neku  poruku, pa makar bilo i izvinjenje.

PS. Nije mnogo ( tesim se ) , ali strafta  je  od vrata pa do stop svetla u visini retrovizora i zadnji rub skinut deo farbe  >suicide
pozdrav i moje izvinjenje ako sam bio grub, ali po piz......... sam
Sačuvana
gibanitza
Administrator
Ultimativni poznavalac Mečeta
Van mreže Van mreže

Panda Gvido

« Odgovor #1 poslato: 23 фебруар, 2009, 14:53:22 »

E beš ga... Dešava se... Evo jutros dok sam išao na posao zamalo da moj ćale počasti istom takvom štraftom jednog parkiranog Golfa jer je naleteo na led i izgubio kontrolu na nekoliko trenutaka (isto se i meni desilo samo ja fasovah drvo)...

Nego, jel ima tu posla za limara ili misliš da nije neophodno? Na mojoj ima nekoliko ogrebotina pa ne znam da li da sređujem to jer imam alergiju od raznih limara i njihovih radionica...
Sačuvana

Svako "Zašto" ima svoje " `bem li ga"!
yungalunga
dr. Pandistike
Van mreže Van mreže

dziponja riponja

« Odgovor #2 poslato: 23 фебруар, 2009, 15:14:59 »

Ma nije toliko strasno,ali sa strane vozaca iznad brave je pa svaki put kad odkljucavam - to mi para oci.Nije skinuta farba,ostalo crno od retrovizora.Sad sam oprao auto pase i ne vidi to `` crno ``,a na zadnjem rubu skinuta je farba.
A sto se tice limara to je posebna prica za sebe.Mnogi su mi radili kola od vagena,mece,fiata itd. Sto bi rekao nas narod - ima gi raznih.
Ali zlatno pravilo: Mnogo su bolji majstori van bgd-a,nego ovi gradski .
Sad se seti ,a eto imamo i Robija i majstora za pande u Dobanovcima ,a tamo ima jedan strasan limar i farbar koji mi je radio auto,sve pohvale za njega( flekuje ,a ne vidi se razlika )

PS. Sada imam beli rub    :-\ .
Idemo dalje
Sačuvana
AcaDorcol
Van mreže Van mreže

« Odgovor #3 poslato: 23 фебруар, 2009, 16:21:28 »

Desava se, pogotovu ovde u BG. No utesno je to sto kad kupujes Pandu, ne treba da patis da li je to pre tebe neko vec odradio, kao sto je kod mene slucaj na par mesta. Predpostavljam da se zabarski Postar nije ni delic nervirao ko ja. Ali i ja sam prestao da se nerviram, samo zamislim da vozim neki BMW il Audi, recimo, pa jos i metralik boje.......tek taj limar bi bio za pricu.......
Sačuvana

Plin je za kuvanje, dizel je za oranje, a benzin je za voznju.
yungalunga
dr. Pandistike
Van mreže Van mreže

dziponja riponja

« Odgovor #4 poslato: 24 фебруар, 2009, 15:12:45 »

ne znam Aco za tebe,ali mene to izludjuje,mozda zato sto su me pre drugari zvali ``psiho``za auto  Roll Eyes
Sačuvana
mirorab
Van mreže Van mreže

under wandrin' star

« Odgovor #5 poslato: 24 фебруар, 2009, 17:16:23 »

E, j...ga!

Ako moraš kod limara - moraš - bedak.

Ako nađeš nekog krštenog, javi. Ja ih dosad nisam sretao, uglavnom su **** (od farbe ?)

(Nadam se da je nećeš ofarbati u belo,sad.... )

Sačuvana

salemfk
Pandista početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #6 poslato: 02 март, 2009, 21:30:47 »

Folija je nekada privremeno resenje koje moze ako nista drugo bar da smiri zivce (ne vidi se previse ostecenje). Znam da taksisti dosta koriste jer se stalno cukaju, grebu i udaraju. Ovo  im dodje najjeftinije.
Sačuvana

Moja panda ima Windows, pa vi sad vidite!
ZIKAL
Iskusni Pandista
Van mreže Van mreže

« Odgovor #7 poslato: 17 март, 2009, 17:59:58 »

Uf,bre Yunga,pa to je samo gomila gvozdja! Ma pusti nerviranje.
Mene jedan zviznu pred kraj godine u Bul.K.A. On otisao u aut !! Sav razbijen.Hauba,farovi,branik.Mislim da je neki francuski auto bio.Toliko me je jako udario da me je nabacio na nekog Golfa ispred.Ja pomislih tada da od Pande nema nista.Jok bato.Otisli mi samo nosaci branika i napred i nazad.To sam tek sutradan video.
Covek izgubio kontrolu jer je bio dijabeticar!
Ja imam jednu jednostavnu filozofiju:Ja sam kupio taj auto,a ne on mene !
 suicide :o Wink smile biggrin biggrin
Sačuvana
yungalunga
dr. Pandistike
Van mreže Van mreže

dziponja riponja

« Odgovor #8 poslato: 18 март, 2009, 09:45:13 »

Znam cika Zile,moze se desiti svakome,ali svim snagama se trudis da cuvas ono sto se kaze ``tvoje``.
U pravu si da je to gomila lima,i da to moze da se ispravi i popravi.
Samo zdravlje da nas koristi!
pozdrav
Sačuvana
ZIKAL
Iskusni Pandista
Van mreže Van mreže

« Odgovor #9 poslato: 18 март, 2009, 11:45:40 »

Yunga,eeeeeeeeee, to mi se jako dopada !!!
Da si mi ti ziv i zdrav,a kola ce jos biti i te kako!
 lol lol lol
Sačuvana
TOKYO
Pandista početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #10 poslato: 14 новембар, 2009, 20:43:41 »

Nije sa pandom ali je i vise nego dobar savet.... ( i to svez od danas )

Ako neko ide za Bosnu preko Romanije u zimsko vreme ( ne bitno da li je sneg ili ne ) cuvajte se vlaznih kolovoza u senci cak i kad je veoma suncan dan!!!!!

Danas sam imao susret sa jednim znakom, ne znam da li da se divim ili da kudim samog sebe????

Naime sa suvog i suncanog kolovoza dosao sam na mokar deo u senci, mislci da je samo voda, kao na nebrojeno krivina do tog dela, nisam preterano usporio, kada sam se dohvatio "mokrog" dela ostao sam totalno bez trakcije, hitrim manevrom sam izbegao susret sa brdom, kanalom, i kamionom na ciju sam stranu presao...., sve u svemu prosao sam samo sa ulubljenim krilom i krivom sponom koju sam zamenio kod lokalnog majstora....

Kada sam stao i izasao iz auta, imao sam sta da vidim, put LED STAKLO, samo u toj krivini, sve ostalo suncano toplo i normalno!!!

Jedna stvar u celoj prici me prilicno iznervirala, slepadzija koji me odslepao do majstora, kaze da godisnje sa te krivine odvuce bar 200 vozila, i to bas u ovom periodu, od novembra do februara - marta???? ( a zna da bude i izginulih )

Da li je moguce da nema neki ozbiljan znak koji upozorava na nadolazecu opasnost, dok sam cekao doticnog lika, umalo neki svaba da se zakuca u brdo, da mu nisam mahao da uspori, ko zna sta bi bilo????

Eto, novi dan, nova lekcija, sa stotina hiljada predjenih kilometara, trenutak nepaznje i eto!!!
Sačuvana
zvonet
Iskusni Pandista
Van mreže Van mreže

Panda pod snijegom

« Odgovor #11 poslato: 15 новембар, 2009, 00:45:26 »

heheheh, ja sam malo bolje prosao...
sinoc, oko 17h, n aplanini zvijezdi, ista stvar, jos sam vidio trag nekoga ko j ezapucao u kanall pored puta, pustio gas i u sassvim blagu krivinu usao sa nekih 50 km/h, sa dobrim gumama ali osjetim da zadnji kraj pokusava da me pretekne... uspio sam malo popraviti stanje ali vidim da nisam smirio auto i samo upravim na drugu stranu ceste i uz pomoc rucne i okretanja pod 90 stepeni zaustavim se na kamenju s druge strane ceste... (srecom ostao pribran i upotrijebio ranije stecena iskustva, a ovdje se iskustvo mora steci)... prosao bez ikakve stete...
danas sam opet prolazio oko 13h i vratio se oko 15h i mraz uopste ne ustaje preko dana...a na svakoj krivini puno tragova izlijetanja i okretanja
Sačuvana
Stranice: [1]
  Štampaj  

Prebaci se na: