Panda Club Serbia
15 децембар, 2017, 03:19:09 *
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Vesti:

Početna   Pomoć Prijavljivanje Registracija  
Stranice: [1]
  Štampaj  
Autor Tema: Majstor Boban - kompletna mehanika i dijagnostika  (Pročitano 2477 puta)
gibanitza
Administrator
Ultimativni poznavalac Mečeta
Van mreže Van mreže

Panda Gvido

« poslato: 06 фебруар, 2010, 09:04:16 »

Majstor Boban, ulica Gospodara Vučića br. 31 na Vračaru (ispod II Ekonomske škole/Fakulteta za bezbednost) br. tel. 011 644 97 54.

Već nekoliko naših članova njemu poverava održavanje Mečeta. Čovek iza sebe ima puno godina iskustva (oko 20), mom ćaletu održava kola već 15 godina i do sada smo bili veoma zadovoljni. Radnja je opremljena svim tipovima alata i dijagnostikom. Svoj posao shvata ozbiljno, pošten je i prilično je koretkan prema mušterijama. Odmah da kažem da nije najjeftiniji ali što se dogovorite to će i ispoštovati - ako je rečeno da je auto gotov u 16h onda je to stvarno 16h a ne "evo sada ću da ga radim, sedi ti"... Ne petlja sa delovima, može da ih nabavi za vas a možete i sami da ih donesete. Sve stare delove vam pokaže kada dođete po auto.

Ako ima nešto što nisam rekao neka me ostali dopune.
Sačuvana

Svako "Zašto" ima svoje " `bem li ga"!
bibazoki
Van mreže Van mreže

« Odgovor #1 poslato: 06 фебруар, 2010, 14:52:41 »

Bio kod njega na "veliki servis" prošle godine posle dolaska iz Novog Sada. Za cenu ne znam, ali mislim da je OK sa obzirom na delove, ulje i šta je sve radio.

Preporuka!!!
Sačuvana

RENO4+PANDA4+4=12
bibazoki
Van mreže Van mreže

« Odgovor #2 poslato: 16 јун, 2010, 21:21:19 »

Kod Bobana promenio dihtung ispod glave motora sa ravnanjem glave (sabijao kompresiju u sistem), dihtung dekla i manžetnu na poluosovini. Stavio mi je metalni dihtung za koji kaže da je skuplji (za oko 1.000 RSD, valjda) ali je mnogo dugotrajniji. Usput odradio štelovanje ventila i dijagnostiku. Na moje pitanje da li mogu da idem na G.O. (Ohrid, eventualno Grčka), vrlo uverljivo mi je rekao : " I do Teherana i nazad, bez problema". U Teheran sigurno neću ići ali mislim da je posao obavio sasvim profesionalno. yes

Na kraju cena. 13.000 RSD sve komplet sa ugrađenim delovima...  whistle
Sačuvana

RENO4+PANDA4+4=12
malaMo
Pandista
**
Van mreže Van mreže

« Odgovor #3 poslato: 06 март, 2012, 14:36:53 »

da se javim na temu, zahvalim na preporuci, juce smo svratili na zamenu ulja filtera, sirene i dijagnostiku, majstor rece da nam je mece u odlicnom stanju i da ga vozimo bez brige smile
Definitivno cemo voditi meche kod njega sta god zatreba!
Sačuvana
mc
Van mreže Van mreže

« Odgovor #4 poslato: 06 март, 2012, 19:29:59 »

Ljudi vozite kola negde van  beograda ovi deru beograđani.
Sačuvana
gibanitza
Administrator
Van mreže Van mreže

Panda Gvido

« Odgovor #5 poslato: 07 март, 2012, 08:04:37 »

Nije da sada nekoga branim (Pola servisiram u Požarevcu jer je tamo redovan servis jeftiniji 5000din sa sve uračunatim gorivom i putarinom) ali sa ovim cenama goriva lako se pojede ta razlika na nekim sitnijim intervencijama.
Sačuvana

bibazoki
Van mreže Van mreže

« Odgovor #6 poslato: 07 март, 2012, 09:04:21 »

Ja auto odvezem pre 9 kod Bobana, ključeve bacim preko zaključane kapije u dvorište, vratim se kući busom i radim šta hoću, popodne odem kada auto bude završen. whistle whistle Da ga vozim negde dalje morao bih sve vreme da džedžim i čekam da bude gotovo a i to vreme + gorivo koštaju, jel... yes yes
Sačuvana

RENO4+PANDA4+4=12
lala
Pandista
**
Van mreže Van mreže

« Odgovor #7 poslato: 07 март, 2012, 10:13:26 »

Da prokomentarisem samo jednu cinjenicu. Cenu po strani, ali majstori u manjim sredinama su mnogo posteniji i savesniji, jer ako jednom nekom zeznu auto/musteriju znaju da su zavrsili karijeru u svojoj sredini. Dobar glas se daleko cuje a los...

NAPOMINJEM:
ovo nije generalizacija i NIKAKO nema veze sa servisom iz naslova, o kome ne znam nista!
Sačuvana
gibanitza
Administrator
Van mreže Van mreže

Panda Gvido

« Odgovor #8 poslato: 07 март, 2012, 11:20:07 »

Ima tu i druga strana medalje, majstori iz velikih gradova (koji imaju tri daske u glavi) su kroz svoje ruke propustili značajno veći broj automobila i imaju više iskustva.

Takođe, ovde uvek imaš alternative koje su ti u relativnoj blizini (posebno kada su FIAT i VW vozila u pitanju). Ako te jednom pređe za pola sada ćeš naći drugi servis.
Sačuvana

malaMo
Pandista
**
Van mreže Van mreže

« Odgovor #9 poslato: 08 март, 2012, 15:01:19 »

i treca strana medalje: beograd je skup sam po sebi= mora mnogo da se radi da bi se opstalo= nema se vremena za celodnevno vozikanje do majstora iz okoline
na zalost, ali tako je
Sačuvana
Maksa
Iskusni Pandista
Van mreže Van mreže

« Odgovor #10 poslato: 24 јул, 2017, 11:57:46 »

Na odmoru otisla mandzetna do menjaca otiso po preporuci ako se desi kvar na putu Banja Koivljaca Auto Servis Milosevic Sepacki put bb Loznica 064 54 22228 obilaznicom prvi skretanje posle prelaza Sepak prvi mehanicar sa desne strane ako dolazite iz pravaca Loznice zadnje sa leve..
Sačuvana
Stranice: [1]
  Štampaj  

Prebaci se na: