Panda Club Serbia
20 октобар, 2017, 11:48:52 *
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Vesti:

Početna   Pomoć Prijavljivanje Registracija  
Stranice: 1 2 3 [4]
  Štampaj  
Autor Tema: Produzenje registracije  (Pročitano 6396 puta)
Joe
Ultimativni poznavalac Mečeta
Van mreže Van mreže

« Odgovor #45 poslato: 19 фебруар, 2015, 21:49:08 »

Danas sam produžio registraciju, koštalo je ukupno sa tehničkim pregledom i nalepnicom 11400 dinara. Dobio sam opet jedno besplatno pranje kola, futrolu za dokumenta i miris za kola. Novo je da su ponovo promenili sistem lepljenja nalepnice. Ne kapiram zašto ? stari sistem lepljenja je bio jednostavan, što kaže Sinnerman, lepilo se kao životinjsko carstvo. Ovaj novi način lepljenja, koji je na crtežu ništa ne razumem.

blink
Sačuvana

Svaki električni uredjaj u automobilu radi na dim, kad taj dim izadje iz njega uredjaj više ne radi !
IFA
Van mreže Van mreže

« Odgovor #46 poslato: 20 фебруар, 2015, 12:43:02 »

Danas sam produžio registraciju, koštalo je ukupno sa tehničkim pregledom i nalepnicom 11400 dinara. Dobio sam opet jedno besplatno pranje kola, futrolu za dokumenta i miris za kola. Novo je da su ponovo promenili sistem lepljenja nalepnice. Ne kapiram zašto ? stari sistem lepljenja je bio jednostavan, što kaže Sinnerman, lepilo se kao životinjsko carstvo. Ovaj novi način lepljenja, koji je na crtežu ništa ne razumem.

blink
Tenderi,prijatelju.Kad policija potroši nalepnice,raspiše tender za nove,pa kako su prethodne "autorsko pravo",novi pobednik tendera pravi novi dizajn.
Nego dobro je dok se ne nađe neki idiot da obori tender pa ponavljanje nabavke traje maltene kao kad đak ponavlja razred.....a u međuvremenu nema nalepnica. suicide
Sačuvana
Joe
Van mreže Van mreže

« Odgovor #47 poslato: 21 фебруар, 2015, 08:46:26 »

Verovatno si u pravu za tendere, ali bi se trebalo podrazumevati da je proizvod uvek isti, a neka se gombaju oko cene. Ova nalepnica je na tankom kartonu, a stare su bile na nekom masnom papiru. Stare si skinuo sa tog papira i zalepio na šajbnu, sve je bilo jednostavno, a za ove nove treba ići na kurs. Evo nalepnica sa slikama tj. uputstvom za lepljenje.

Sačuvana

Svaki električni uredjaj u automobilu radi na dim, kad taj dim izadje iz njega uredjaj više ne radi !
AcaDorcol
Van mreže Van mreže

« Odgovor #48 poslato: 21 фебруар, 2015, 14:55:29 »

Japanska vestina - Origami je nista za ove nase nalepnice.....
Sačuvana

Plin je za kuvanje, dizel je za oranje, a benzin je za voznju.
palvet
dr. Pandistike
Van mreže Van mreže

Punto 3 - 2011. g., 1242 cm3 44kW Dynamic AC 5P

« Odgovor #49 poslato: 23 фебруар, 2015, 17:20:05 »

I ja pre par dana "obnovio" registraciju. 14400,  za moju varijantu. Ljubazni čova se ponudio da skine staru , a postavi novu nalepnicu što sam oberučke prihvatio.
Sačuvana

Veterinar hitna služba Voždovac
Joe
Van mreže Van mreže

« Odgovor #50 poslato: 23 фебруар, 2015, 19:24:02 »

Dobro si prošao, meni registracija ističe u martu (registrovao sam ranije), još imam dvadesetak dana, a dotle ću valjda proučiti sistem lepljenja, hahaha. Možda bi bila zanimljiva i informacija u vezi obaveznog osiguranja. Dunav osiguranje uz polisu obaveznog osiguranja daje i besplatno šlepanje vozila do kuće, u slučaju udesa, ali samo na teritoriji Srbije. Verovatno je svima poznato od ranije, da je cena zelenog kartona kod njih 2000 din, za razliku od nekih osiguravajućih kuća, gde je cena zelenog kartona 3000 din. Možda nisam najbolje informisan, ali nisam čuo da ima neka povoljnija varijanta.

yes  whistle

Sačuvana

d.e.x.
Van mreže Van mreže

« Odgovor #51 poslato: 21 април, 2016, 20:46:06 »

12600    heat
da nema ove registracije ,taman bi mi ostalo para za nove letnje gume!
Sačuvana
nitro
Moderator
Van mreže Van mreže

Fiat Panda 1.1 MPI 2002god

« Odgovor #52 poslato: 14 јануар, 2017, 14:16:32 »

Ljudi, doslaregistracija, hocu da odradim tehnicki pregled, pocese da zezaju, kao ne znaju da li je atestovana na 4 ili 5 mesta, pa da kao donesem potvrdu sa atesta od pre 7 godina... Ne smeju bez toga , kako rece ako vide u supu da je sa 4 a oni pustili sa 5 mogu da izgube licencu, kazem ljubi pise na saobracajnoj - novoj, 5 mesta rtfm , bez obzira mora potvrda, sad dal hoce malo da me **bu ili sta   blink
Sačuvana

IFA
Van mreže Van mreže

« Odgovor #53 poslato: 14 јануар, 2017, 21:37:28 »

Negde sam pročitao da se to ne odnosi na vozila registrovana u Srbiji do 2012.te godine.
Sačuvana
IFA
Van mreže Van mreže

« Odgovor #54 poslato: 14 јануар, 2017, 21:43:26 »

evo ovde  http://www.kurir.rs/nema-registracije-auta-bez-naslona-clanak-755851
Sačuvana
palvet
dr. Pandistike
Van mreže Van mreže

Punto 3 - 2011. g., 1242 cm3 44kW Dynamic AC 5P

« Odgovor #55 poslato: 22 фебруар, 2017, 14:33:42 »

Hvala Bogu, sad postoji Tehnički na svakom ćošku. Kad počnu nešto da gnjave, ja odem na sledeći. A ako mi isto kažu na tri mesta (kao onomad vezaano za promenu imena ulice u saobraćajnoj), tek idemu u MUP.
Sačuvana

Veterinar hitna služba Voždovac
dpkg
Pandista početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #56 poslato: 28 мај, 2017, 08:47:17 »

Da li se zna dokle se stiglo sa tim novih zahtevima oko registracije. Pisem za Fiat Seicento, nadam se da su slicne muke...
Mom prijatelju se desava situacija koja i mene zanima, jer se radi o istom vozilu. Naime, obadvojica imamo Fiat Seicento koji su kupljeni na autoplacevima kao polovna vozila. Ovih dana je njegov red za registraciju i traze mu pojaseve zadnjih sedista i da se prepravi da pise da auto ima 4 sedista. Na netu sam naisao na podatke koja vozila imaju 4 odnosno 5 sedista, i po Fiatu ovaj model ima 5 sedista. Napominjem da su vozila bila Van verzije, da su prepravljena pre prodaje kada su stavljena zadnja sedista i kao takva i zavedena kod prodavca, u papirima jasno pise 5 sedista, a kao takva i prvi put su registrovana. Zadnjih pojaseva nema. Ceh bi sada bio dodatnih 25.000 din. rekli su mu otprilike za novi atest i novu papirologiju. O cemu se sada zapravo radi...? Sta moze, sta ne moze?
« Poslednja izmena: 28 мај, 2017, 08:52:42 dpkg » Sačuvana
d.e.x.
Van mreže Van mreže

« Odgovor #57 poslato: 28 мај, 2017, 12:09:31 »

Meni su na tehničkom (za pandu) rekli da je moja panda 2002 god. i da sve ostaje po starom.
Da je 2003 morao bih da tražim neki dopis od uvoznika za fiat a to kosta skoro 4000,onda bi oni odgovorili da je panda predviđena za 4 osobe te bih morao da menjam i saobraćajnu i da stavljam pojaseve pozadi.
E sad,kakva je razlika između pande 2002 i 2003 i šta su istripovali nemam pojma. Bitno mi je bilo da me ne cimaju.
Mozda je takva procedura i za sei.
Sačuvana
IFA
Van mreže Van mreže

« Odgovor #58 poslato: 29 мај, 2017, 06:56:58 »

Oglasila se po tom pitanju i Zorana Mihajlović.Nemaju prava da traže te gluposti.
Idi ranije na tehnički(pre isteka registracije)i ako Te za**bavaju zovi tržišnu inspekciju,zapreti im tužbom.....ili ih jednostavno pitaj da li su za kafu sok rakiju
Sačuvana
dpkg
Pandista početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #59 poslato: 11 јун, 2017, 08:54:06 »

Pitao sam za Fiat Seicenta na tehnickom, posto je bio Van pa su ubacena sedista na autoplacu i na papirima stoji pri prodaji 5 sedista, kazu moze da se registruje da ima 2 sedista, ili 4. A Fiat je proizvodio sa 2 ili 5 sedista! Samo u Srbiji postoji sa 4... I jos oko 16.000 din. za novi atest.
Jedini validni papiri sa pravilnicima na tehnickom su od MUP-a, kakva Agencija za bezbednost saobracaja, kakav Alvirko...
Sačuvana
Stranice: 1 2 3 [4]
  Štampaj  

Prebaci se na: