Panda Club Serbia
15 новембар, 2018, 14:22:51 *
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Vesti:

Početna   Pomoć Prijavljivanje Registracija  
Stranice: 1 [2]
  Štampaj  
Autor Tema: Lupio sam Pandu!  (Pročitano 2289 puta)
gibanitza
Administrator
Ultimativni poznavalac Mečeta
Van mreže Van mreže

Panda Gvido

« Odgovor #15 poslato: 16 мај, 2010, 10:03:42 »

Kako to? Ti možeš posle da promeniš osiguravajuću kuću, valjda... Da nisu možda napravili neku zajedničku bazu sa dosijeima svih vozača? I da li će možda onima koji su vozači manjeg rizika odobravati popuste?
Sačuvana

Svako "Zašto" ima svoje " `bem li ga"!
bole81
Pandista
**
Van mreže Van mreže

« Odgovor #16 poslato: 16 мај, 2010, 10:10:24 »

Oni koji su manjeg rizika mogu da dobiju popuste dok oni većeg plaćaju skuplje polisu, tako me reče drug...Ne znam da li postoji ta jedinstvena baza ili se sve briše ukoliko promeniš osiguravajuću kuću! Ukoliko neko od kolega zna više o ovoj temi sa osiguranjem neka se oglasi a takvih zasigurno ima  Wink
Sačuvana
remiks
Pandista početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #17 poslato: 04 август, 2011, 21:39:01 »

E pa ovako, da se i ja prikljucim, doduse nisam vozio pandu vec drugo vozilo, ali je vezano za pitanje ispred. U januaru sam imao udes, tj izleteo mi je na semaforu (koji nije radio, ali sam ja bio u ulici sa pravom prvenstva) taksista i konkretno sa ga lupio posred Punta koji je vozio. Kaze covek nije pogledao na stranu odakle sam ja dolazio wacko . Pozvasmo policiju koja je uredno dosla, pitao nas je policajac kako cemo da resimo problem? Hocete li da ja razmeravam mesto udesa ili hocete da se dogovorite? Pao je dogovor da to resimo izmedju sebe i policajac ode. U pocetku me je covek ubedjivao da mi on licno plati, meni ili majstoru koji bi mi popravljao stetu, ali naravno prvi put vidim coveka i nisam mogao da pristanem na to, ko mi garantuje da ce on to da ispostuje. |Ubedih ga ja da popunimo evropski izvestaj o saobracajnoj nesreci. Tu je bio i covek koji radi u jednoj agenciji za registracije i slicno koji je rekao taksisti da mu je to lakse i da nece morati nista licno da mi daje novca. Kod istog tog coveka smo popunili izvestaj tj uneli sve podatke, a sutradan je obavesteno nase osiguranje (oboje smo osigurani kod krilatog lava). Posle 2 dana je dosao procenitelj stete, pogledao oba vozila, slikao, napravio izvestaj, mi jos popunili neke upitnike i dali izjavu o udesu. Uzgred smo ga pitali bas to da li oni koji su imali vese udesa placaju u sledecim registracijama vece premije osiguranja, i da li oni koji nisu bili krivi za udese, da li oni placaju manje premije? Odgovor je bio da se o tome razmislja, ali da jos nista konkretno nije odluceno niti na snazi. Sad to je bilo u januaru-februaru, mozda se nesto promenilo do sad.

Pozdrav Roll Eyes
Sačuvana
Stranice: 1 [2]
  Štampaj  

Prebaci se na: