Panda Club Serbia
20 октобар, 2017, 11:46:19 *
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Vesti:

Početna   Pomoć Prijavljivanje Registracija  
Stranice: 1 ... 23 24 [25]
  Štampaj  
Autor Tema: Sei i kamp prikolica  (Pročitano 45407 puta)
Joe
Ultimativni poznavalac Mečeta
Van mreže Van mreže

« Odgovor #360 poslato: 14 мај, 2016, 07:58:45 »

Predpoastavio sam da će ovako biti, spašavaj šta se može spasiti, može i za 29 e,   good

http://www.lastminuteponude.com/Gr%C4%8Dka/Platamon/Atlantic-Travel/leto-2016-letovanje/12927?top=4811

blink   whistle
Sačuvana

Svaki električni uredjaj u automobilu radi na dim, kad taj dim izadje iz njega uredjaj više ne radi !
Joe
Van mreže Van mreže

« Odgovor #361 poslato: 14 мај, 2016, 18:10:04 »

ima i za 9 evra 10 dana !

http://www.jeftinaletovanja.info/grckaapartmani/nei-pori-hit-ponuda

on_the_quiet   blink
Sačuvana

Svaki električni uredjaj u automobilu radi na dim, kad taj dim izadje iz njega uredjaj više ne radi !
Joe
Van mreže Van mreže

« Odgovor #362 poslato: 16 мај, 2016, 09:01:00 »

Eh, da su ove niske cene bile istaknute kada je bilo vreme planiranja odmora, a ne sada, mogao sam lepo uzeti prve tri smene i uživati na moru mesec dana. To naravno nije moguće, jer agencije prvo probaju da vam uvale skuplje, pa ako ne prođe tako, onda spuste cenu. Neko će reći: a koji ćeš đavo tamo, voda je još hladna za kupanje ?. hehehe, pa ne idem samo zbog kupanja, idem zbog morskog vazduha, ambijenta, atmosfere, obilazaka raznih arheoloških lokacija, a to je meni i mojoj gospi ugođaj.

Mnogima je u glavi samo kupanje i sunčanje, pa ceo odmor provode na plaži. Naravno, nemam ništa protiv, svako ima svoju varijantu odmora, ali i mi svoju. Tamo su sada temperature oko 26 stepeni, što je sroz ok. vrlo prijatno za obilaske i za cunjanja. Nigde nije gužva, sve se može lepo videti i na miru prošetati.

Na granicama krajem maja nema nikog, grana se prolazi bukvalno za minut, sve je bez frke. Na žalost, kod nas sve ide na žurbu i grabež, ali mi smo iz nekog drugog filma, ne uklapamo se u to nikako.  Šta se može, videćemo već neku varijantu, ima dana.

drinks
Sačuvana

Joe
Van mreže Van mreže

« Odgovor #363 poslato: 24 мај, 2016, 16:16:13 »

Ponude sa popustom !

www.lastminuteponude.com/Gr%C4%8Dka/Parga/Viva-Travel/leto-2016-letovanje/13042?top=4836   good

blink   heat  preved

Sačuvana

Joe
Van mreže Van mreže

« Odgovor #364 poslato: 02 јун, 2016, 05:43:56 »

Bilo nekad !   cray

Sačuvana

roberto_s
Van mreže Van mreže

« Odgovor #365 poslato: 02 јун, 2016, 09:33:07 »

. drinks drinks fan fan
Sačuvana
Joe
Van mreže Van mreže

« Odgovor #366 poslato: 04 јун, 2016, 23:21:46 »

whistle
« Poslednja izmena: 04 јун, 2016, 23:27:10 Joe » Sačuvana

Joe
Van mreže Van mreže

« Odgovor #367 poslato: 15 јун, 2016, 12:04:18 »

Ova slika na Pagu je kao da smo na mesecu, samo kamenje.   heat
(Joe u beloj košulji)

« Poslednja izmena: 15 јун, 2016, 12:06:56 Joe » Sačuvana

Joe
Van mreže Van mreže

« Odgovor #368 poslato: 17 јун, 2016, 08:57:41 »

JUN JE MESEC KAMPOVANJA !

Sačuvana

Joe
Van mreže Van mreže

« Odgovor #369 poslato: 26 јун, 2016, 11:53:20 »

Sećam se ranijih godina kada su bile potrebne vize za grčku, kako su cene apartmana bile niske, plaćali smo 35 evra za 10 dana boravka. Sada je ta cena oko 110 – 130 evra. Sve se menja, pa i naš standard, on stalno pada. Cene rastu, a standard pada. Šta se može, odreci se svega da preživiš.

Nameti stalno rastu, a njih moraš platiti, jer stižu momci koji plene imovinu, pa ti sad nemoj platiti. Država je sve uredila za sebe, a ti brale uredi za sebe. Snađi se kako znaš i umeš, nisi mutav. Iskreno rečeno ima dosta tih što nisu mutavi, a šta će ostali ? Nemam pojma, svako će za sebe valjda znati.  

E, zato potražnja za grčkom  opada, cene moraju dole, to je ponuda i tražnja. Neke agencije su to brzo skontale, a neke još pokušavaju da izvuku koji evrić više.

yes  whistle  swoon  suicide
Sačuvana

roberto_s
Van mreže Van mreže

« Odgovor #370 poslato: 24 мај, 2017, 10:56:30 »

Dragi prijatelji,

Tacno posle mesec dana od kako je Joe, nas dragi Djordje Milkic, napisao ovu prethodnu poruku, preselio se tamo negde iza duge, i siguran sam da i sada tamo kampuje, peca i snima sjajne reportaze.
Dragi moj Joe, zao mi je sto nismo uspeli da se licno upoznamo, ali sam te doziveo kao iskrenog prijatelja. Zao mi je sto nismo uspeli da ostvarimo tvoju zamisao da napravimo reportazu na temu kampovanje. Hvala ti na svemu sto si nas ovde na forumu naucio, nekolicini nas si direktno dao vetar u ledja da se sa pandicama uputimo put Grcke.
I eto, ... vidimo se , dobri moj Joe.
Mirno ti more,
Dobar ti vetar, i
bistro.....
 cray cray cray
Sačuvana
jojke
Iskusni Pandista
Van mreže Van mreže

PANDA 2 - 2004 g., 1242 cm3, 44kW, verzija Dynamic

« Odgovor #371 poslato: 24 мај, 2017, 18:16:17 »

У Сећању...

Нема везе што Те нисам лично познавао, али била ми је част и задовољство да размењујем мисли са Тобом. Као искуснијег члана овог форума сам слушао, поштовао и уважавао савете које мени и другима несебично дарујеш.

Ево цитираћу једну од Твојих мисли
...
Pošto je život kratak, koristi ga na najbolji način koji Ti mogućnosti dozvoljavaju, a štroku zaobiđi, pa ako nekom nekad dođe iz dupeta u glavu, pa uredi svoju sredinu, evo i tebe i mene tamo.
...

Ево, да Те обавестим, пронашао сам једно, за мене добро, место - АДА ХУЈУ.

Желео сам баш да Ти се похвалим како сам КОНАЧНО нашао свој мир, али нисам стигао (тешки егзистенцијални проблеми) да Те о томе обавестим.

Остаје ми обавеза да у овој рубрици, у којој преовлађују Твоја размишљања, оставим једну репортажу-приказ о том месту на периферији Београда.

Дотле, буди поздрављен Драги наш пријатељу Joe...
Sačuvana

Srbija je večna dok su jој deca verna !
Maksa
Iskusni Pandista
Van mreže Van mreže

« Odgovor #372 poslato: 24 мај, 2017, 20:19:50 »

Pocivaj u miru...
Sačuvana
miletakg
dr. Pandistike
Van mreže Van mreže

« Odgovor #373 poslato: 24 мај, 2017, 21:48:36 »

Vidimo se, prijatelju, na nekom boljem mestu. A tada...  drinks
Sačuvana
palvet
dr. Pandistike
Van mreže Van mreže

Punto 3 - 2011. g., 1242 cm3 44kW Dynamic AC 5P

« Odgovor #374 poslato: 29 мај, 2017, 17:04:40 »

Zao mi je sto sam tek sada video poruku. Pocivaj u miru dobri Joe. Tvoji saveti I dobra energija zivece i ovde jos dugi niz godina.
Sačuvana

Veterinar hitna služba Voždovac
Stranice: 1 ... 23 24 [25]
  Štampaj  

Prebaci se na: