Panda Club Serbia
20 јануар, 2018, 22:05:02 *
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Vesti:

Početna   Pomoć Prijavljivanje Registracija  
Stranice: 1 ... 4 5 [6]
  Štampaj  
Autor Tema: moj novi auto  (Pročitano 16272 puta)
bibazoki
Ultimativni poznavalac Mečeta
Van mreže Van mreže

« Odgovor #75 poslato: 14 март, 2011, 20:02:29 »

@ Vlajko

" Ovako nesto za 1100 jura...qq lele"

Potpisujem i ja  cray
Sačuvana

RENO4+PANDA4+4=12
pandit
Van mreže Van mreže

« Odgovor #76 poslato: 14 март, 2011, 20:11:29 »

Hvala na čestitkama:)
Mislim da ću sve rasprodat. Nakupih s vremenom toliko stvari da u vlastitoj kući više nemam mjesta:(
Nešto sam danas odveo na odpad, nešto dao muzeju, a jednom kolegi poklonio kosilicu za travu... i tako sam imao dvije. Skuter ide odmah u prodaju, za Kantu se nećkam iako nema smisla ju zadržat. A opet, previše sam u nju uložio i regana je do mkraja oktobra:(
Kroz mjesec dana imam veći građevinski zahvat, muku mučim kud ću sa stvarima sa zadnjeg dvorišta, al kad to završim, samo na parking uz cestu postavim i mješalicu za beton, kompresor i ostale stvari, alat, pa nek vozi ko hoće...

Ako slučajno Hr uđe u EU (iako debelo sumnjam) poklonit ću Kantu bratu. Ta genijalna ideja mi je danas (27. marta) bljesnula kad su se jedine dvije moždane stanice koje posjedujem slučajno za tren sjedinile smile Ako bude dobar, dobit će i skuter:)
« Poslednja izmena: 27 март, 2011, 14:41:20 pandit » Sačuvana

Uvijek gledaj vedriju stranu smile
pandit
Van mreže Van mreže

« Odgovor #77 poslato: 14 март, 2011, 20:12:34 »

@ Vlajko

" Ovako nesto za 1100 jura...qq lele"

Potpisujem i ja  cray
Ma ove bez klime se da dobit već za 700 (n)eura.
Sačuvana

pandit
Van mreže Van mreže

« Odgovor #78 poslato: 23 март, 2011, 13:41:11 »

Glede usporedbi automobila stvari stoje tako: Uspoređivat treba istu klasu. Recimo, Hyundai Atos je napravljen 1997. a Fiat Panda (nuova) s kojim se da uspoređivat, tek 2004. Onda recimo, svojevremeno sam kupio novu Daewoo Nubiru. Zašto? Zato što je to bio klon Opel Vectre, s tom razlikom da je Nubira koštala 22.000 DEM, a tako opremljena Vectra 36.000 DEM, a uz to deranje je Vectrina garancija bila upola kraća, djelovi skuplji, brže je hrđala i bila slabije napravljena (po ADAC-u, da je stvar još smiješnija).
Nissana sam uzeo (primera visio) jer je u svakom pogledu bolji od Passata, a dizajn je neprimjerno ljepši, kako izvana, tako u kabini, posebice osjećaj da voziš avion - svi instrumenti u sredini, ništa ispred volana i osjećaj prostornosti u kabini je nenadhebiv. Mom susjedu, vlasniku njemca, svako malo pa nešto drljaju na VW servisu, ja još nisam vidio mehaničara osim za potrošne dijelove, a imam 30.000 km više od njega.
Normalno, ne treba kupovat Suzukije ili Toyote, bolje se odlučit za Hondu ili tako nešto imaju i oni robe svake fele smile
Zato i kažem da su po mome, korejci i japanci bolji od evropljana.
A i sva oprema doma mi je japanska, hahaha. Televizori (oba LCD i plazma), radio tehnikalije (uglavnom Sony), fotoaparati, neki alati (Makita) kuhinjski mali aparati i još puno toga. Recimo, mikrovalnu pečicu imam Samsungovu, istu već 25 godina i izgleda da će još toliko izdržat....
Ikreno rećeno, volim da su ljudi podozrivi prema japanskoj i korejskoj robi. Da nisu, bila bi jako skupa:)
Ali ja sam i onako udaren po svoje mokrom krpom po glavi, pa ne treba mene previše slušat (riječi mog pokojnog oca o svom prvorođenom) smile))
« Poslednja izmena: 23 март, 2011, 14:45:14 pandit » Sačuvana

LakanPCS
Pandista početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #79 poslato: 15 април, 2014, 08:27:22 »

Pre neki dan je zamenjena Panda za Golfa 3, 1.8 benzin-plin smile Kljuc za kljuc,stariji jeste,ali lepsi,vozen je kod par majstora koji rade Audijee i Vagene,rekli su da moze da predje 250 000km jos,bez obzira koliko je presao smile Posluzice smile
Sačuvana

Lako je s tudjim kurcem koprive mlatit' smile
nitro
Moderator
Van mreže Van mreže

Fiat Panda 1.1 MPI 2002god

« Odgovor #80 poslato: 03 јул, 2014, 11:25:21 »

Pre par meseci stigao je i jedan Reno Twingo 1.2 16V 2003 godiste u porodicu, sa klimom i panorama krovom  whistle  Udobniji, klima, krov,pregledniji, bar sto se tice zadnjeg dela, sve sami plusevi u odnosu na Pandicu, al' nekako veca draz voziti Panolinu, kruca, sad bez lonca drececa i jeftinija za odrzavanje, daleko,registraciju... Do kada ce ostati oba, videt cemo
 drinks

P.S Buba otisla u ruke jednom ljubitelju sa Zabljaka  cray valjda u sigurne ruke  Wink
Sačuvana

roberto_s
Van mreže Van mreže

« Odgovor #81 poslato: 03 јул, 2014, 13:36:12 »

Pre par meseci stigao je i jedan Reno Twingo 1.2 16V 2003 godiste u porodicu, sa klimom i panorama krovom  whistle  Udobniji, klima, krov,pregledniji, bar sto se tice zadnjeg dela, sve sami plusevi u odnosu na Pandicu, al' nekako veca draz voziti Panolinu, kruca, sad bez lonca drececa i jeftinija za odrzavanje, daleko,registraciju... Do kada ce ostati oba, videt cemo
 drinks

P.S Buba otisla u ruke jednom ljubitelju sa Zabljaka  cray valjda u sigurne ruke  Wink

Za srce si me ujeo ....skorojevicu....klima....panorama....16v...pih

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=xPWy1931-rs" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=xPWy1931-rs</a>
Sačuvana
nitro
Moderator
Van mreže Van mreže

« Odgovor #82 poslato: 04 јул, 2014, 06:39:06 »

Heheheheh, ne brini se roberto_s Twila vozi bolja polovina, Pandica je u srcu  yes
 drinks
Sačuvana

nitro
Moderator
Van mreže Van mreže

« Odgovor #83 poslato: 10 јун, 2016, 04:45:41 »

Twile otisao, zamenio ga malo veci brat, a Pandica gazi 97000 km na cajgeru  whistle
Sačuvana

Stranice: 1 ... 4 5 [6]
  Štampaj  

Prebaci se na: